kõik kategooriad
Ankrupoldid

Ankrupoldid

Avaleht> Tooted > Ankrupoldid

Roostevabast terasest süsinikterasest Dynabolt varruka ankur Laienduspolt


Lähtekoht:

Shanghai / Zhejiang, Hiina

Tootja nimi:

T&Y

Mudel:

M5-M72, 1/4”--3”

Certification:

ISO9001-2018

KÜSITLUS
Kirjeldus

Miinimum Kogus:

200 kg või vastavalt vajadusele

Hind:

0.1–0.5 usd suuruse kohta

Pakend andmed:

Lahtiselt karbis või väikepakendis, seejärel kaubaalusel

Tarneaeg:

15-30 päeva või vastavalt vajadusele

Maksetingimused:

TT, LC, Western Union

Pakkumise võime:

1000 tonni aastas

Roostevaba teras Süsinikteras Dynabolt varrukas ankur Laienduspoldi kiire detail:

1. Laos kõigi standardtoodete jaoks, kiireim juhtiv
2. OEM & ODM on vastuvõetav
3. Allen Poltide tarnija ja eksportija Hiinast
4. Kvalifitseeritud meeskonnad, kes pakuvad asjatundlikku nõu ja lahendusi

Dynabolti roostevabast terasest varruka laienduspoldi tootja ja tarnija – T&Y riistvara:

Roostevabast terasest varrukaankur on kiireim, lihtsam ja paindlikum kinnitusdetailide ankurdussüsteem. Roostevabast terasest varrukaankru parim ja ideaalne sügavus on vähemalt nelja poldi läbimõõt või 2 tolli. See mahutab olenevalt suurusest väga rasket metalli. T&Y Hardware on Hiina juhtiv roostevabast terasest paisupoltide tootmisettevõte.
Ekspordime igat tüüpi kinnitusvahendeid, sealhulgas betoonhülssankruid, roostevabast terasest dünabolte ja muid. Meil on kogemusi kvaliteetsete standardkinnituste tarnimisel kogu maailmas. T&Y Hardware toodetud roostevabast terasest laienduspolt on väga töökindel. Seda saab kasutada mis tahes betooni, tellise või ploki jaoks.
T&Y riistvara pakub teile igas suuruses ülitugevaid roostevabast terasest varrukaga ankruid laienduskruvide polte. M6, M8, M10, M12 ja M16 jaoks on saadaval ka hülsi ankrupoldid. Keerme läbimõõt on 8 mm ja kogupikkus 70 mm. Nii et see roostevabast terasest varrukaga ankrupolt on parim kuuskantpeatüüp. Need on roostevabast terasest välisviimistlusega hülsi ankrupoldid, mis on teie projekti jaoks töökindlad.

T&Y riistvara pakub ekspordiks parimat kvaliteetset roostevabast terasest varrukaga ankru laienduspolti:

T&Y Hardware on pühendunud riistvaratööstuse ettevõte, mis uurib pidevalt kinnitusdetaile ja töötab välja uusi, tõhusaid ja kvaliteetseid kinnitusvahendeid. Projekteerime parima kvaliteediga hülssankrupoldid, mida saab kasutada aedades, sissemurdmiskindlates ustes ja akendes, ka teie kodu kaunistamiseks ja inseneritöödeks, kliimaseadmeteks jm. Seda on väga lihtne mutrivõtmega seadistada.
Need on vastupidavad ankrupoldid, mis võimaldavad teil neid kasutada mis tahes projektis. See võib olla lihtne kerge projekt või raske projekt. Veel üks T&Y Hardware roostevabast terasest hülsiga ankrupoltide eelis on korrosioonivastane. See on nii keskkonnasõbralik. Teie sise- ja väliskeskkonna jaoks on roostevabast terasest laienduspolt ideaalne kasutamiseks.
T&Y riistvara pakub ekspordiks suures mahus täielikku valikut roostevabast terasest varrukaga ankrupolte. Lisaks pakume teile igat tüüpi ja suurusega roostevabast terasest dünabolte, paisuhülss-ankrut, kuuskantpeaga hülsi ankrut, kuuskantpoldi varruka ankrut, kuuskantmutri hülsi ankrut ja jalapoldi hülsi. T&Y Hardware on teie kõige usaldusväärsem kinnitusdetailide tootja, olenemata sellest, kas vajate lameda peaga roostevabast terasest hülsi ankurduspolte või mutriajamiga roostevabast terasest hülsi ankrupolte.

Parim ekspordikvaliteet hülssankrute laienduspoltide jaoks – T&Y riistvara:

T&Y Riistvara pakub ka tervet rida varrukaankruid. Olenemata sellest, kas teie projekt on seotud betooni, tellise, ploki või puiduga, võite usaldada meie poolt pakutavatele hülssankrute kruvidele ja hülsiankrute poltidele. Kiireks kohaletoimetamiseks on saadaval ka varrukaankrud puidule.
T&Y Hardware on Hiina silmapaistvaim juhtiv kinnitusdetailide tootmisettevõte. Meil on palju rahulolevaid kliente Põhja-Ameerikast, Lääne-Euroopast, Lõuna-Ameerikast, Lähis-Idast ja Kagu-Aasiast. Oleme ISO 90001: 2015 kvaliteedistandardi sertifitseeritud tootja. Kogenud riistvaratööstusena aastast 2009 mõistab T&Y Hardware alati teie valupunkti. Kujundasime ja kujundasime oma toote ja teenuse kõige kliendisõbralikumalt, et meiega kauplemisel abi ei oleks vaja.
Oleme Hiina kiireim ülitugevate ja kvaliteetsete roostevabast terasest kinnitusdetailide tootja. Pakume 100% eksportivaid standardseid tugevaid puitalustega karpe. Kui vajate kiiret kohaletoimetamist, saame selle roostevabast terasest kinnitusdetailide jaoks kümne päeva jooksul töödelda. Pakume teie projekti abistamiseks ka kohandatud pakkumisi. Saatke oma päring kohe, et saada lisateavet T&Y Hardware sleeve ankrute laienduspoldi kohta. Laadige kohe alla meie kataloog.

sertifikaat

2 Sertifitseerimine1

Näitus

Näitus

Kliendi tagasiside

klientide tagasiside (2)

Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad