kõik kategooriad
Süsinikterasest ja roostevabast terasest keermevarras

Süsinikterasest ja roostevabast terasest keermevarras

Avaleht> Tooted > Süsinikterasest ja roostevabast terasest keermevarras

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M Naastud poldid keermevarras


Lähtekoht:

Shanghai / Zhejiang, Hiina

Tootja nimi:

T&Y

Mudel:

M5-M72, 1/4”--3”

Certification:

ISO9001-2018

KÜSITLUS
Kirjeldus

Miinimum Kogus:

200 kg või vastavalt vajadusele

Hind:

0.3–0.5 usd suuruse kohta

Pakend andmed:

Lahtiselt karbis või väikepakendis, seejärel kaubaalusel

Tarneaeg:

15-30 päeva või vastavalt vajadusele

Maksetingimused:

TT, LC, Western Union

Pakkumise võime:

1000 tonni aastas

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M naastud poldid keermestatud varras Kiire detail:

1. Laos kõigi standardtoodete jaoks, kiireim juhtiv
2. OEM & ODM on vastuvõetav
3. Keermevarras Tarnija ja eksportija Hiinast
4. Kvalifitseeritud meeskonnad, kes pakuvad asjatundlikku nõu ja lahendusi

Sinu parim Nööp polt Tootja ja tarnija (A193 B7, B7M, B8, B8M) – T&Y riistvara:

Teie number üks tootja ja tarnija roostevabast terasest keermestatud poltide ja meeterkeermega naastude jaoks – ostke A193 naastpolte, B7 naastpolte ja B7M naastpolte. Kaks kõige levinumat roostevabast terasest naastpolti on 304 roostevabast terasest naastpolti ja 316 roostevabast terasest naastpolti ning T&Y Hardware on üks juhtivaid ss-naastpolte tootvaid ettevõtteid, mis pakuvad teile kõigile levinud ja haruldasi suurusi või klasse. See on koht, kust saate parimaid ss naastpolte, millel on suurepärased mehaanilised omadused ja hästi hoitud ISO juhised.
Meie keermestatud vardad ja keermepoldid on täielikult roostevabast terasest, et tagada suurem tugevus mis tahes konstruktsiooniliseks kasutuseks. Suurte osade kinnitamiseks võite kasutada kõiki keermestatud polte. Lisaks võib see pakkuda teie masinatele ja muudele rakendustele usaldusväärset ja püsivat liigendit. T&Y Hardware valmistas roostevabast terasest naastpoldid nii kergete kui ka kulutõhusatena. T&Y riistvarast valmistatud roostevabast terasest keermestatud poldid on 100 ohutud ja garanteeritud. Meil on ISO: 9001 kvaliteedisertifikaat, mis näitab meie tootmisstandardit. Meie keermestatud poldid on samuti ASME, ASTM ja DIN standardite sertifikaadiga.

Teie kõige silmapaistvam ja usaldusväärsem roostevabast terasest poltide tootja ja tarnija allikas – T&Y riistvara:

Shanghai T&Y Riistvara Industry Co. Ltd. suudab pakkuda iga suuruse ja tüübi valikut. Pääsete juurde meie roostevabast terasest naastpoltidele alates m6 kuni m100. Pakume teile ka erimõõdus valmistatud naastpolte. Nii et te ei pea oma projekti pärast muretsema.
1.1.1T&Y riistvaratootjad:
● roostevabast terasest kogu keermestatud naast,
● roostevabast terasest keermestatud varras,
● Roostevabast terasest kraani otsa poldid,
● roostevabast terasest kahe otsaga keermestatud naastud,
Ja veel.
T&Y Hardware on teie 100 ja usaldusväärne tootja ss-poltide jaoks, mis pakuvad kõige turvalisemat kinnitust. Meie teised tooted on: puidukruvi keermestatud naastud, ühe otsaga keermestatud naastud, keermestatud astmepoldid, keermestatud vardavarras, vasaku- ja paremakäelised topeltkeermega naastud ja meetrilised keermestatud naastud.

T&Y riistvara – roostevabast terasest poltide ja poltide parim tootja:

T&Y riistvaral on igakuine 500-tonnine naastude poltide tootmisvõimsus, mis suudab rahuldada mis tahes nõudlust. Tagame selle teile tarnimiseks tootja kõrgeima kaitse, eriti 304 roostevabast terasest naastpoldi ja 316 roostevabast terasest naastpoldi puhul. Kuna pakume täielikku valikut naastudega keermestatud vardaid, saate hankida kõik ASTM A193 naastpoldid olenemata sellest, kas vajate B7 või terassulamit, B8M või 316 roostevabast terasest naastpolte, B8 või AISI 304 roostevabast terasest naastpolte. Meil on ka klassi 1 roostevabast terasest naastvarras nii B8 kui ka B8M jaoks.
T&Y riistvaratööstus projekteerib ja toodab ka polte Euroopa kolmele parimale mööblitootjale. Meil on lai valik õnnelikke kliente üle kogu maailma. Tänu 15-aastasele tööle naastpoltide ja muude kinnitusdetailide eksportimisel töötame välja suurepärase mudeli, mis pakub teile parimat kinnitusvahendit. T&Y Hardware'il on ka 10-aastane töökogemus USA tipptasemel riistvaraettevõttena. Nii et võite saata meile oma projektiteabe ja kinnitusdetailide spetsifikatsioonid, anname parima kogemuse roostevabast terasest keermestatud naastpoltide kasutamisest.

taotlus


2Rakendus

sertifikaat

Sertifikaat

Näitus

Näitus

Kliendi tagasiside

Kliendi tagasiside

Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad