kõik kategooriad
Uudised

Millised on roostevabast terasest poldi ja mutri eelised?

Aeg: 2022-10-21 Tabamused: 43

Roostevabast terasest polti ja mutrit on sageli näha, sageli saab neid kasutada. Eriti sobivad on roostevabast terasest kruvid. Lubage mul olla teiega koos, et mõista seda allpool:

图片 1

1. Tugevam kohanemisvõime. Roostevabast terasest kruvide puhul, mille väliskeerme suurus on saavutatud, saab kasutada kõiki. On näha, et roostevabast terasest poltide ja mutri suhteline kasutuskategooria on tavalisem kui traditsioonilised ankrupoldid.
2. Paigaldamine on lihtsam. Traditsiooniline ankrupolt on paigalduslülis väga keeruline, kuid nüüd on roostevabast terasest polt ja mutter kogu protsessis suhteliselt lihtne, mis parandab paljude kasutajate mugavust.
3. Paigaldamisel tekkivad probleemid vähenevad ja pole vaja muretseda traditsioonilise ankrupoldi puurimise kaldumise pärast. Vastavalt roostevabast terasest poldi ja mutri korrosioonikindluse ja rebenemise algpõhjusele saab auku kohe roostevabast terasest kinnitusdetaili paigaldamise käigus avada ja seejärel paigaldada, nii et läbimiskiirus võib olla 100% lähedal. .
4. Kujundusskeem on uudne. Selline disainiskeem võib tagada, et roostevabast terasest kinnitusdetailide ilu tugevneb oluliselt.
5. Mittevajalikus protsessis pole segadust, lihtsalt täitke roostevabast terasest kruvis olev auk või eemaldage lisaosa, et see saaks tagada suhteliselt lihtsa ohutuse ega kahjusta ilusat ja heldet.
6. See võib tagada, et roostevabast terasest poldil ja mutril on paigaldustingimustes rohkem omadusi, ja tagada, et kruvide rakendustase on oluliselt paranenud.
7. Suurepärane korrosioonikindlus, väsimine ja korrosioonienergia kahjustus, mida kasutatakse pumpades, ventiilides ja muudes rajatistes mõnede korrosioonivastaste ainete korral.
Kui palju on roostevabast terasest poldi ja mutri keskmine tugevusaste?
Tugevusaste on üldiselt vahemikus 4.8 kuni 6.8, kuna mitte kõva töötlemise vaheline seos ei ole tugevus eriti kõrge, roostevabast terasest poldi ja mutri peamised eelised seisnevad korrosioonikindluses ja tõmbetugevuses.
Ja muud teraskruvi tugevusklassid on suhteliselt suured, seal on rohkem kui 3.6–12.9,10 tugevusklassi, süsinikteras tugevusaste on kõrgem, valikus saab sobitada vastavalt ühenduse konkreetsele olukorrale.

图片 2

Kuumad kategooriad