kõik kategooriad
Uudised

Millised on topeltpeaga poltide kasutusviisid ja kasutusalad?

Aeg: 2022-11-04 Tabamused: 75

Poldid on meie elus lahutamatud. Tavaliselt kasutatakse neid suhteliselt suurtes hoonetes või suurtes masinates. Kuigi poldid näevad lihtsad välja, on need väga võimsad. Kui masinal pole topeltpeaga polte, ei pruugi olla võimalik töötada. Topeltpeaga polte on ka lihtsam kasutada kui teisi polte. Tüüpiline kasutusala on asendamatu muude poltidega, näiteks kui neid kasutatakse paksemate ühenduste jaoks. Need paarid pea poldid on väga olulised.

Mis on siis poltide esitusviis ja standard, mida ma allpool olevast kaunistusväljast täpsemalt selgitan.

800.1

Mis on poldi kuju?

Üldised kahepealised poldid on väljendatud järgmiselt: M12? 00 GB / T901-88 (standard) 35 # / 35 # (materjal) tase 8.8 / 8 (modulatsioonitase) tähendab: läbimõõt = 12 mm pikkus = 100 mm GB / T901-88 on riiklik standard.

Näiteks kasutatakse tavaliselt M12 * 1.25. Kui mõlemad otsad on sama keermega, võib M12-1.25 * L (ühe keerme pikkus) -M12-1.25 * L (ühe keerme pikkus) * L (ühe keerme kogupikkus) väljendada järgmiselt: kahepealised poldid . Kui keskel on kuus nurka, võib seda väljendada järgmiselt: kuusnurksed topeltpeaga poldid.

800.2

Kahepealiste naastpoltide eesmärk ja tööpõhimõte viitab suurema läbimõõduga kruvile, millel võib olla ka peata. Tüüpiline kohalike ankrupoltide või ankrupoltidega sarnaste rakenduste kasutamine, kui paksu ühendust tavaliste poltidega ei saavutata.

Poltide spetsifikatsioonid on tähistatud keermestatud spetsifikatsioonidega d=M12, nimipikkus L=80mm mm, jõudlusklassi 4.8 võrdse pikkusega poldid on täielikult märgistatud: GB / T901M1280 803, topeltpeaga poldid sobivad ka suurtele seadmetele ja tarvikutele. paigaldada. Näiteks mehaanilise tihendi iste, reduktorraam jne.

Pärast kinnitamist keerake üks ots korpusesse ja teine ​​ots mutterisse. Kuna keermed võivad kuluda või kahjustuda, on see mugav asendada kahepealiste poltidega. Kasutage kahepealisi polte, kui pistik on väga paks ja poldi pikkus väga pikk. Kahepealiste poltide kasutamisel praktilises töös läheb keermestatud ühendus korduva hõõrdumise tõttu lahti ja kaotab oma efektiivsuse.

Seetõttu on vaja poldi hooldustööd teha tavalistel aegadel korralikult. Kui mõned suured seadmed töötavad normaalselt, kui leitakse, et töö on ebastabiilne või esineb ebatavalist müra, aga ka kontrolli õigeaegseks peatamiseks. Tavaliselt tuleb iga hooldusperioodi jooksul äsja vahetatud kahepealised poldid ja muud tarvikud enne kasutamist hoolikalt üle vaadata, et vältida suuremaid probleeme. Niikaua kui teate neid konkreetseid üksikasju, saate aru, et topeltpeaga polte on nii palju.

800.3

Nii et tulevikus on vaja osta topeltpeaga poldid. Kuna nende kinnitusdetailide suurusi ja spetsifikatsioone on palju, kuid iga mudeli vahel on vähe erinevusi, kuid olge nendega alati kursis.

Kui vajate topeltpeaga poltide kohta lisateavet, leidke meid vasakpoolses alanurgas oleva kontaktandmete kaudu.

Kuumad kategooriad