kõik kategooriad
Uudised

Kus saab U-kujulisi polte kasutada?

Aeg: 2022-10-21 Tabamused: 37

Me kõik teame, et tänapäevasel raudbetoonivalu ajastul on poldid tänapäevases elus ja tootmises üldlevinud kinnitusvahendid, mida kasutatakse tavaliselt koos mutritega kahe lahtiste avadega detaili ühendamiseks.
Kui fikseeritud, üldiselt nii kaua, kuni mutrivõti päripäeva keeramiseks liinil, lahtivõtmisel vastupäeva saab maha võtta. U-tüüpi polte kasutatakse tavaliselt veoautodes autode šassii ja raami stabiliseerimiseks, näiteks terasplaatvedrusid, mis on ühendatud U-tüüpi poltidega.
U-tüüpi polte kasutatakse laialdaselt, kuid kasutatakse ka hoonete paigaldamiseks, mehaaniliste tarvikute ühenduste, sõidukite ja laevade, sildade, tunnelite ja raudteede jms jaoks.   
Ülaltoodud U-tüüpi poldi rakendamise vaatenurgast vaadake peamiselt ühte meile teadaolevat välja, U-tüüpi polti, mida kasutatakse auto šassii ja raami kinnitamiseks, sellest saame aru, U-tüüpi polt fikseeritud osade jaoks, mitte lasta osal sellises. kui ülekoormus või ülekaal ja libisemine, siis andke U-tüüpi poldi sisust lähemalt teada.

图片 1

Miks saab U-tüüpi polte nii laialdaselt kasutada?
U-tüüpi poldi töötlemise tehnoloogia jaguneb üldiselt külmaks painutamiseks ja kuumaks painutamiseks, U-tüüpi polt on ratsutamispolt, ratsutamispoldi ingliskeelne nimi on U-polt, see on mittestandardne osa.
Selle kuju on U-kujuline, nn U-kujuline polt, mõlemat otsa saab kombineerida mutri keermega, mida kasutatakse peamiselt torude (nt veetorude) või detailide (nt autoplaadi vedru) kinnitamiseks, kuna fikseeritud objektide viis on nagu ratsutav inimene, nii et seda nimetatakse ratsutamispoldiks.
Peamised kujundid: poolring, ruudu täisnurk, kolmnurk, kaldus kolmnurk jne, U-polte kasutatakse tavaliselt paigaldamiseks ja kinnitamiseks, neid saab kasutada ka fikseeritud traadi jaoks, võib kasutada ka kahe liitmiku ühendamiseks, U-polte kasutatakse tavaliselt tootmisseadmed töökojas.
U-tüüpi poltide, tavaliselt deflektoriks painutatud pika poldi ja ruudukujuliste terasest U-poltide valmistamiseks, kuna polt on terasmaterjal, on U-tüüpi paindumiseks vaja palju jõudu, enne kui deflektor on vaid terasplaat, Painutusprotsessis, suure jõuga, teras kergesti deformeeruv väljapoole kallutada, mõjutada kasutamist.
Meie elus on palju U-polte ja U-poldid täidavad meie elu mugavusega. Näiteks U-kujulised poldid nagu väikesed klambrid, mida kasutatakse kardinas, ja U-tüüpi polte, mida kasutatakse meie transporditööriistadel, kasutatakse tavaliselt löögisummutamisel.
Tegelikult näeme oma elus sageli U-kujulisi polte, kuid tavaliselt ei pruugi me neist hoolida.

图片 2

Kuumad kategooriad