kõik kategooriad
Roostevabad poldid

Roostevabad poldid

Avaleht> Tooted > Roostevabad poldid

DIN 933 din931 inox roostevabast terasest dupleks terasest kuuskantkruvi kruvid kuuskantpoldid


Lähtekoht:

Shanghai / Zhejiang, Hiina

Tootja nimi:

T&Y

Mudel:

M5-M72, 1/4”--3”

Certification:

ISO9001-2018

KÜSITLUS
Kirjeldus

Miinimum Kogus:

200 kg või vastavalt vajadusele

Hind:

0.1–0.5 usd suuruse kohta

Pakend andmed:

Lahtiselt karbis või väikepakendis, seejärel kaubaalusel

Tarneaeg:

15-30 päeva või vastavalt vajadusele

Maksetingimused:

TT, LC, Western Union

Pakkumise võime:

1000 tonni aastas

DIN 933 din931 Inox roostevabast terasest dupleksteras Kuuskantkruvi kuuskantpoldid Kiire täpsus:

1. Laos kõigi standardtoodete jaoks, kiireim juhtiv
2. OEM & ODM on vastuvõetav
3. Allen Poltide tarnija ja eksportija Hiinast
4. Kvalifitseeritud meeskonnad, kes pakuvad asjatundlikku nõu ja lahendusi

T&Y riistvara – DIN 933 din931 Inox roostevabast terasest kahepoolse terasest kuuskantkruviga kruvide kuuskantpoltide tarnija ja tootja Hiinas.

T&Y riistvara on teie suurepärased Inox-roostevabast terasest kuuskantpoltide tootjad:
T&Y riistvara on kõigi materjalide usaldusväärne allikas. Teie konstruktsiooni- ja tööstuslike auto- ja ehitusettevõtete kasutamiseks oleme usaldusväärsed roostevabast terasest kuuskantpoltide tootjad.
Meie tooteid hinnatakse laialdaselt kvaliteedis järeleandmiste puudumise tõttu. Kasutame kõige kvaliteetsemat materjali, valmistades samas kõige ohutuma kvaliteediga kinnitusdetaile. Meie kinnitus on üks kauakestvatest materjalidest, mis kasutab praktilist maailma ja usaldusväärset teenindust. Oma toote hankimiseks vaadake meie rikkalikku arhiivi.
T&Y riistvaral on 19-aastane roostevabast terasest kuuskantpoltide kogemus. Meil on ka kõik kinnitusklassid, sh 18-8 / 304, 316 roostevaba. Miks muretsete oma B8 tüüpi Inox roostevabast terasest kuuskantpoltide ja sulamitest poltide pärast, kui saadaval on kvaliteetse ja taskukohase hinnaga T&Y riistvara.
Kuna kinnitusvahendeid on väga erinevaid, keskendume neile kõigile ühele lahendusele. Pea-, keerme-, õla- ja punktistiilid on eksportimiseks laos. Roostevabast terasest kuuskantpoldid või mutrid valmistatakse roostevabast terasest kinnitusdetailide valmistamisel rangelt järgides toote testimist, järgides ISO9001.
T&Y Hardware eelistab alati mehaanilist töötlust mitmesuguste kinnitusdetailide tootmiseks väikese tootmistsükli jooksul. Ja teiste jaoks sobib kõige paremini külma suuna meetod, et säilitada kõikide kinnitusdetailide mudelite omadused.

Enamik ehtsaid Inox roostevabast terasest kuuskantpoltide tarnijaid – T&Y riistvara:

T&Y Riistvara on roostevabast terasest kuuskantpoltide ja mutrite täielik valik teenusepakkujaid. Meil on ekspordiks palju roostevabast terasest kuuskantpolte ja mutreid. T&Y riistvaral on ka 15-aastane kogemus roostevabast terasest kuuskantpoltide eksportimisel üle maailma.
Parema kasutuskogemuse huvides kujundame roostevabast terasest kuuskantpoldid kõige töökindlama mudeli järgi. T&Y Hardware kasutab Inoxi roostevabast terasest kuuskantpoltide jaoks uusimat kõrgtehnoloogiat. Meie kvaliteetne kinnitus on mõeldud ka Euroopa esikolmikule mööblifirmadele.
Need merekvaliteediga roostevabast terasest kinnitusdetailid on soolapihustuskindlad. 316 Inox roostevabast terasest poldi jaoks lisab T&Y Hardware oma rikkalikus kinnitusdetailide valikus lisaväärtust. See on saadaval mis tahes läbimõõduga. Samuti on see kohandatav kasutamiseks erinevates olukordades.

Kõik T&Y riistvara roostevabast terasest kinnitusdetailide tootjate roostevabast kuuskantpoltide prototüübid:

Roostevabast terasest materjalile pakume täisniiti, kinnituskomponente, tööstuslikke ja ehituslikke kinnitusi. See on kujundatud ka kuuskantpeaga. Järgmised prototüübid on laos saadaval.
● M10 roostevabast terasest poldid
● M8 roostevabast terasest poldid
● M6 roostevabast terasest poldid
● M12 roostevabast terasest poldid
Pole tähtis, kas vajate teist pikkust, niidi suurust või pea stiili. T&Y riistvara pakub ka kõiki lisamaterjali, välisviimistluse, tootjaklassi ja klassi valikuid.
Kõige suurepärasemate Inox-roostevabast terasest kuuskantpoltidena pakub T&Y Hardware neid ASTM-304 ja A2, A4 DIN/ISO sertifikaadiga roostevabast terasest polte. Roostevabast terasest 18-8 vahemikus on meil s30400 poldid, mis on standardsemad kui ükski teine ​​kinnitusdetailide tootja. Ja ka A2 roostevabast terasest ja A4 roostevabast terasest kinnitusdetailide jaoks.
Peale nende kollektsioonide toodab T&Y Hardware ka kohandatud spetsifikatsioonidega duplex 2205 polte, mutreid ja kruvisid. Kui otsite alumiiniumist valmistatud Inox roostevabast terasest kuuskantpolte, vaadake meie kataloogi meie veebisaidil. Juhtiva Inoxi roostevabast terasest kuuskantpoltide ettevõttena oleme pühendunud teie vajadustele kinnitusmaterjalide järele. Näiteks roostevabast terasest BSF-mutrid ja -poldid kuuluvad ekspordiks saadaolevate laovarude hulka.

taotlus


2Rakendus

sertifikaat

Sertifikaat

Näitus

Näitus

Kliendi tagasiside

Kliendi tagasiside

Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad