kõik kategooriad
Roostevabad poldid

Roostevabad poldid

Avaleht> Tooted > Roostevabad poldid

Inox roostevabast terasest dupleksterasest Din603 Din 608 kelgupoldid


Lähtekoht:

Shanghai / Zhejiang, Hiina

Tootja nimi:

T&Y

Mudel:

M5-M72, 1/4”--3”

Certification:

ISO9001-2018

KÜSITLUS
Kirjeldus

Miinimum Kogus:

1000 kg või vastavalt vajadusele

Hind:

0.1–0.5 usd suuruse kohta

Pakend andmed:

Lahtiselt karbis või väikepakendis, seejärel kaubaalusel

Tarneaeg:

15-30 päeva või vastavalt vajadusele

Maksetingimused:

TT, LC, Western Union

Pakkumise võime:

1000 tonni aastas

Inox roostevabast terasest dupleksterasest Din603 608. õhtusöök Kelgu poldid Quick Detail:

1. Laos kõigi standardtoodete jaoks, kiireim juhtiv
2. OEM & ODM on vastuvõetav
3. Allen Poltide tarnija ja eksportija Hiinast
4. Kvalifitseeritud meeskonnad, kes pakuvad asjatundlikku nõu ja lahendusi

T&Y riistvara on Hiina juhtiv Din603 Din 608 vankripoltide tootja.

Din603 Din 608 polte on palju variante ja tüüpe Kandepoldid  saab kasutada T-soontes, tavaliselt karedatel konstruktsioonidel. T&Y riistvara pakub teie töö jaoks kõige võimsamaid Inox-roostevabast terasest Din603 Din 608 kandepolte. Pakume laias valikus Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupolte. T&Y riistvaratootja tugevaimad ja soodsamad Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoldid, millele võite loota ilma midagi mõtlemata. Meil on ekspordiks valmis rahvusvahelise standardi kvalifitseeritud Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 vankripoldid.
T&Y Hardware toodetud Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 vankripoldid omavad parimat võimalust ühendada kaks viivitust. Oleme disaininud parima potentsiaaliga terava otsa ja teinud sellest suurepärase metallkruvi püsiva ja võimsa viivitusühenduse saamiseks. Olenemata sellest, kas kasutate lamepeaga, plaadipeaga või ovaalse peaga viivituskruvi, suudab T&Y Hardware pakkuda teile originaalseid ja parima kvaliteediga roostevabast terasest Inox Din603 Din 608 kandepolte.
T&Y riistvarast valmistatud Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 pehmema metalliga vankripoldid, et saaksite kipsplaadi kruvidest paksema lagkruvi. Kuna meie Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoldid on klõpsamiskindlamad, saate neid kasutada parimaks alternatiiviks selle asemel, et kasutada viivitusega tööprojektides kipsplaadi kruvisid. T&Y riistvarast valmistatud Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoldid ei lähe paigaldamise ajal kinni. Seega on seda suuremahuliste operatsioonide jaoks turvalisem ja lihtsam kasutada.

Parim Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 vankripoltide tootja Hiinas - T&Y riistvara.

T&Y riistvara pakub laia valikut Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kanduripolte. Pole tähtis, kas vajate vastavalt teie vajadustele mis tahes suurust, tüüpi või läbimõõtu. Teil on ekspordiks valmis ulatuslik kollektsioon. Kõige levinumad tüübid on ümarad kruvid, sõrestikupeaga kruvid, tahke messingist pidurduskruvid. Meil on ka 1-1/4 pikkusega viivituskruvid, 21/2 pikkusega viitekruvid, kolme pikkusega viitekruvid.
T&Y Hardware toodab ja ekspordib ka rahvusvahelise kvaliteediga roostevabast terasest palgipolte ja roostevabast terasest palgikruve. Need on mõned kõige jäigemad kinnitusdetailid, mida tavaliselt kasutatakse raske ja ülegabariidilise viivituse või saematerjali ühendamiseks. Meie tarnitavad Inoxi roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoldid ja roostevabast terasest kandilised kruvid on ülilihtne ja arusaadav paigaldada.
Saate seda hõlpsasti kasutada mis tahes raskete materjalide jaoks, mis kannavad tugevat koormust. Kasutame ka mutrit, mis muudab meie Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoldid ja roostevabast terasest kandilise peaga kruvi võimsamaks ja tugevamaks. See tagab ka materjalide kooshoidmise turvalisuse ja tugevuse.

Miks T&Y riistvara on teie parim Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 vankripoltide tootja ja eksportija Hiinas:

T&Y riistvara on teie Inoxi roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupoltide parim allikas. Ükskõik, kas soovite Inoxi roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupolte või lamepeaga kruvisid, on T&Y riistvara endiselt teie parim tootja Hiinas. Meil on üle 20-aastane kogemus kinnitusdetailide tootmisel ja eksportimisel üle maailma. Võtame teie ukse lähedale kinnitusdetailide tarnimiseks minimaalse aja, et pakkuda teile parimat kogemust.
T&Y Hardware tarnitud Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 vankripoldid on esmaklassiline 305 korrosioonikindel. Seega puudub kahjustuste oht. Meie klient Euroopast ja Ameerikast armastab paljusid Inoxi roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupolte, kuna see on lihtne ja kiire paigaldamise ajal. T&Y Hardware on kogenud vaneminsener, kes töötab aastaid uurimis- ja arendustegevuses teie kinnitusdetailide täiustamiseks.
Valmistame mis tahes kinnitusdetaile, sealhulgas Inoxi roostevabast terasest Din603 Din 608 kelgupolte ja roostevabast terasest viigipolte ja kruvisid. See on kauakestev ja sellel on ka garantii. Saame pakkuda hulgitellimust, olenemata sellest, kas see on tollinõue või mitte. Saatke meile oma teave kohe, et hankida oma projekti jaoks parimad Inox roostevabast terasest Din603 Din 608 kandurpoldid.

sertifikaat

Sertifikaat

Näitus

Näitus 2

Kliendi tagasiside

Kliendi tagasiside

Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad