kõik kategooriad
Roostevabad poldid

Roostevabad poldid

Avaleht> Tooted > Roostevabad poldid

Inox roostevabast terasest (M5-M36) Din 912 kuuskantpoltide pesa korgi poldid


Lähtekoht:

Shanghai / Zhejiang, Hiina

Tootja nimi:

T&Y

Mudel:

M5-M72, 1/4”--3”

Certification:

ISO9001-2018

KÜSITLUS
Kirjeldus

Miinimum Kogus:

200 kg või vastavalt vajadusele

Hind:

0.1–0.5 usd suuruse kohta

Pakend andmed:

Lahtiselt karbis või väikepakendis, seejärel kaubaalusel

Tarneaeg:

15-30 päeva või vastavalt vajadusele

Maksetingimused:

TT, LC, Western Union

Pakkumise võime:

1000 tonni aastas

Inox roostevabast terasest (M5-M36) Din 912 kuuskantpoltide pesa korgi poldid Kiire detail:

1. Laos kõigi standardtoodete jaoks, kiireim juhtiv
2. OEM & ODM on vastuvõetav
3. Allen Poltide tarnija ja eksportija Hiinast
4. Kvalifitseeritud meeskonnad, kes pakuvad asjatundlikku nõu ja lahendusi

Parimad roostevabast terasest Din 912 kõik poldid Kuuspoldidja Kuuskantkruvi Tootja Hiinas – T&Y riistvara

Kui vajate kõige tavalisemat kinnitust, saate kasutada palju rakendusi, meenutades roostevabast terasest Din 912 kõigi poltide kuuskantpolte. Roostevabast terasest kuuskant pea poldid on väga standardne ja praktiline kinnitus riistvaras kasutamiseks. T&Y Hardware toodab ISO: 9001-2015 kvaliteedistandardit, roostevabast terasest Din 912 All Bolts Hex Boltss. Juhtiva silmapaistva kinnitusdetaile tootva ja tarniva ettevõttena pakume täielikku valikut roostevabast terasest Din 912 All Bolts kuuskantpolte, millel on kuus külge.
See roostevabast terasest Din 912 All Bolts Hex Bolts on väga lihtne ja hõlpsasti paigaldatav. Olenemata sellest, kas kasutate pesatööriista või mutrivõtit, on roostevabast terasest Din 912 kõik poldid kuuskantpoldid väga kiiresti ja ilma probleemideta paigaldatavad. See annab teile suurepärase kogemuse, kasutades seda mis tahes kodus, ettevõttes, kaubanduses või tööstuses. See võib luua tugeva ühenduse seibide ja mutritega. Kõik klassi 304 roostevabast terasest Din 912 kõik poldid, suurused, läbimõõdud ja variandid on saadaval ja ekspordiks valmis T&Y riistvaras. T&Y Hardware pakub kõrge tõmbetugevusega roostevabast terasest polte, millel on suurem tõmbetugevus ja mis on toodetud klassi 316 roostevabast terasest.

Ekspordivalmis kvaliteetsed SS-kuuskantpeaga poldid ja roostevabast terasest kuuskantkruvid, firmalt T&Y Hardware

Valmistame või tellime saatmiseks minimaalse aja. Roostevabast terasest Din 912 All Bolts Hex Boltss spetsiaalse ja tervikliku lahendusena saate tellida mis tahes kohandatud spetsifikatsiooni vastavalt teie vajadustele. Võite kasutada meie roostevabast terasest Din 912 kõigi poltide kuuskantpolte sama läbimõõdu ja keerme suurusega mutri või avaga. Meil on teie ss 304 Din 912 kõigi poltide kuuskantpoltidele intelligentne garantii ja see ei saa pärast pikka kasutamist defekte. Meie kvaliteedisertifikaat võib tagada, et tugineme T&Y riistvarale.
Sama ka roostevabast terasest Din 912 All Bolts Hex Bolts, T&Y Hardware ekspordib suures valikus roostevabast terasest kuuskantpeaga kruvisid ja roostevabast terasest kuuskantkruvisid. Need roostevabast terasest kuuskantpeaga kruvid ja kuuskantkruvid võivad kasutada seibi nägu. Teie ehitus-, tööstusprojekti- ja remondimasinaosa jaoks on see väga sobiv ja tõhus kinnitus. T&Y Hardware toodab kõiki suurusi, sorte ja klassi roostevabast terasest kuuskantkruve erinevatele klassidele ja metallidele. Vastavalt oma kasutusotstarbele saate meie suurest toodangust valida mis tahes läbimõõdu või spetsifikatsiooni. Teie kohandatud tellimuse jaoks on T&Y riistvara alati olemas, et pakkuda teile parimat kogemust.

T&Y riistvara – hankige suur valik kuuskantkruve, roostevabast terasest metrilisi polte kohandatud nõuetega

T&Y Hardware uurib ja arendab pidevalt kinnitust, et parandada kvaliteeti ja kasutuskogemust. Teie parema kasutuskogemuse huvides kujundame oma roostevabast terasest kuuskantkruvid ja kaanega kruvid nii, et need sobiksid põrk- või mutrivõtmega. Nii et teil on nüüd lihtsam kruvi oma projektis rohkem pingutada. See võib teie poltliidese jaoks ideaalselt töötada. Meil on kõik roostevabast terasest kuuskantkruvide, poldi- ja kaankruvide klassid, nii et leiate kõik variandid igaks kasutuseks, nagu väikesed mootorid, puitkomponentide remont ja hooldus ning muud ehitusprojektid.
Meie roostevabast terasest metrilised kuuskantpeaga poldid on võimelised võitlema korrosiooni vastu. See on korrosioonikindlam kui teised roostevabast terasest poldid. M7 roostevabast terasest kuuskantpoltidega on ekspordiks saadaval ka kõik erinevad pikkused, suurused, peastiilid ja materjalid.

taotlus


2Rakendus

sertifikaat

Sertifikaat

Näitus

Näitus

Kliendi tagasiside

Kliendi tagasiside

Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad